Arkadiusz Owsiany

Od 1998 roku pomaga przedsiębiorstwom w ograniczaniu zagrożeń związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.
Statystyki, wskazujące że 85 % do 90 % przedsiębiorców upada lub zawiesza działalność w okresie do 5 lat od jej założenia, uważa za trudne do zaakceptowania. Zabezpiecza firmy przed nieznajomością aktualnych przepisów prawnych i skarbowych. Uświadamia. Pomaga zarówno startupom jak i firmom działającym na rynku od wielu lat, zabezpieczając je przed niemiłymi niespodziankami.
Przez lata był dyrektorem kancelarii odszkodowawczej. Dziś, jego misją jest poszerzanie świadomości finansowej poprzez wdrażanie gotowych rozwiązań z zakresu zabezpieczenia interesów przedsiębiorcy: optymalizację w sektorze podatków i formy prawnej działalności, oraz system szkoleń.

Dodatkowo realizuje pomoc w restrukturyzacji, ewentualnej upadłości przedsiębiorcy lub konsumenckiej, choć woli działać w obszarze profilaktyki podatkowej, która w nie dopuszcza do takich sytuacji.W ofercie firmy Freedom Inspiro, którą prowadzi znajduje się także analiza i prowadzenie postępowań w sprawie kredytów frankowych, prowadzenie szkód osobowych, wykup wierzytelności kosztorysów samochodowych, czy przygotowanie firm do wdrażania GIODO.

Więcej na stronie:

freedominspiro.pl