Zwiększamy produktywność i konkurencyjność przedsiębiorstw doskonaląc  osobiste strategie menadżerów, strategie rozwoju firm,  zaawansowane strategie sprzedaży: zwiększenia udziałów w rynku, wejścia na nowe rynki, wprowadzenia nowych produktów i usług  oraz satysfakcji klientów. Powyższe działania realizujemy, wspólnie liderami, zespołami i działami firm: uruchamiając potencjał pracowników oraz wielokrotnie potęgując motywację ludzi w przedsiębiorstwie. Stuprocentowe zaangażowanie pracowników w rozwój firmy, stanowi klucz do odciążenia osób na stanowiskach kierowniczych i prowadzi do systemowego rozwoju przedsiębiorstw.
  1. Prowadzimy badania, konsultacje, warsztaty i coaching zespołów, w celu zdiagnozowania  stanu wyjściowego  i wypracowania wizji wzrostu w danym obszarze funkcjonowania przedsiębiorstwa.
2. Wspólnie z zespołami wypracowujemy kompleksowe strategie, projektujemy innowacyjne systemy zarządzania, moderując autorskie projekty przedsiębiorstwa, czy działu firmy, idealnie dostosowane do jego potencjału.

3. Wspieramy zmiany
w
przedsiębiorstwie przez wdrażanie coachingu zespołów, tworzenie zespołowych polityk samozarządzania, warsztaty i treningi a także monitoring zmian w okresie kilku miesięcy po ich aktywowaniu.

4. Wspieramy managerów
w  rozwoju osobistego potencjału
poprzez indywidualne konsultacje, coaching i trening, które umożliwiają zbudowanie  osobistych skutecznych strategii działania, oraz  poprzez monitoring i badanie efektów wprowadzonych zmian.

Koncentrujemy się na konkretnych narzędziach  i  ćwiczymy ich  wdrażanie.

Współtworzymy  wolnych liderów, samodzielne  zespoły  i  innowacyjne formy zarządzania.

Pomagamy firmom i  menedżerom  w upraszczaniu biznesu wg klucza:
Innowacyjność –  Odwaga  – Wolność.

Stosujemy  skuteczne  i  niekonwencjonalne metody wzmacniania osobistego potencjału i  zespołowej synergii. Naszym zdaniem rozwój w biznesie ( konsulting, szkolenia, coaching,  doradztwo), szczególnie w tym korporacyjnym,  jest przegadany i  niepotrzebnie  skomplikowany.

Skracamy dystans pomiędzy zarządzającymi a pracownikami w przedsiębiorstwie, budując otwartość i przestrzeń do wspólnego rozwoju.

Dajemy proste rozwiązania, oparte na prawach. Uważamy, że proste jest genialne. Nie wygrywa się tym co się wie. Wygrywa się tym, tym co się robi. To działanie i pragmatyzm  dają skuteczny, wolny biznes. U nas dostajesz metody, techniki  i  zastosowania.

Ida Dymowska z Zespołem

Nasz zespół to przedsiębiorcy, akademicy, praktycy z różnych branż, których łączy najwyższej jakości skuteczność.

Iwona Burka

Kaizen/Lean Service

Doktor nauk ekonomicznych. Wieloletni praktyk w zakresie wdrażania systemów zarządzania w organizacjach, wykładowca akademickim, konsultant, trener biznesu, uczestnik wielu konferencji naukowych krajowych i międzynarodowych

Radosław Bartosik

Droga do Turkusu/
Samozarządzające zespoły/
Innowacje w organizacji pracy

 

Specjalizuje się w tworzeniu i wykorzystywaniu aplikacji internetowych
w procesach zarządzania firmą,
a w szczególności planowania zadań i czasu pracy.

 

Ewa Kornfael

Biorytmy osób/ Biorytmy firm/
Biorytmy eventów/
Skuteczne cykle organizacyjne

 

Astrolożka, filolożka, wielbicielka mitów, psów i jogi, autorka książki: „Lilith, zakazana kobiecość”.

Arkadiusz Owsiany

Zagrożenia/ryzyko

Od 1998 roku pomaga przedsiębiorstwom w ograniczaniu zagrożeń związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.
Ida Dymowska

00 48 507 517 846

00 44 793 825 54 07

info@dymowskastrategie.pl

ZAPISZ SIĘ
NA BEZPŁATNĄ
KONSULTACJĘ