Trening programowania energii i osobistej skuteczności
na rok 2018
Wszyscy w nowym roku programują cele,
tymczasem najważniejszą kompetencją w każdej dziedzinie życia jest wysoki poziom energii.
Kiedy ją masz: osiągasz cele cały rok.
Kiedy ją masz: zarażasz innych tym, co da się zrobić.
Kiedy brakuje Ci energii, to inni zarażają Ciebie tym, co jest „niemożliwe”.
Dlaczego tak wiele można zrobić w dwa dni? Dzięki dwóm formom pracy:
1.Świadomemu doskonaleniu w interakcji.
2.Podświadomemu programowaniu w stanie alfa.

Poznasz:

  Narzędzia zarządzania swoim umysłem

  Narzędzia tworzenia dobrych relacji

Nauczysz się:

 Zarządzania własnymi emocjami

 Wywierania dobroczynnego wpływu

Wzrośnie:

 Poziom osobistej mocy

  Jakość porozumienia z ludźmi

Dla kogo?

Wysoki poziom energii jest najważniejszą kompetencją człowieka.
Handlowiec nie sprzedaje gdy nie ma energii. Menedżer nie może być bez energii liderem dla zespołu. Rodzic pozbawiony siły witalnej nie wywiera właściwego wpływu na dzieci a partner, czy partnerka pozbawieni sił witalnych – nie są atrakcyjni.
Szkoły nie uczą nas jak programować umysł podświadomy i nikt nie mówi o tym, jak społeczeństwo jest programowane przez podprogowy przekaz reklam, utworów muzycznych, czy bajek Disney’a – już od najwcześniejszych lat.
Metody programowania podświadomości są znane i wykorzystywane od dawna. Korzystają z nich agencje wojskowe, politycy i ci nieliczni, którzy wywierają wpływ na losy mas.
Umiejętności programowania własnego umysłu, może przejąć każdy z nas, wpływając na swoją skuteczność i poczucie sprawczości w życiu.
Wystarczy poznać narzędzia wpływu i zacząć programować umysł zgodnie ze swoimi wartościami i własną koncepcją.

To jest trening dla Ciebie.

⦁ Jeśli chcesz poznać system według którego działają Twoje trzy mózgi (tak, mamy trzy) i wykorzystywać je w pełni.
⦁ Jeżeli odczuwasz zmęczenie, wypalenie
⦁ Jeżeli nie potrafisz odmówić i robisz za dużo dla innych
⦁ Jeżeli podnosisz głos, bo ludzie wyprowadzają Cię z równowagi
⦁ Jeżeli chcesz uzyskać większy wpływ na otoczenie
⦁ Jeżeli chcesz nawiązać dobre relacje z oponentami i lepsze relacje z bliskimi
⦁ Jeżeli chcesz odkryć swoją prawdziwą moc i stać się jeszcze bardziej skutecznym

Korzyści:

Zdobędziesz umiejętność zarządzania swoim umysłem, podniesiesz samoocenę, wzmocnisz umiejętności wywierania wpływu na ludzi. Zmieni i się Twoja postawa, tak, tak – również to, jak chodzisz, stoisz, wyraz Twoich oczu… zmieni się. Odnajdziesz dostęp do mocy, która w Tobie drzemie. Tej spokojnej, wewnętrznej siły, każdej wojowniczki i każdego wojownika.
I to będzie tylko etap Twojej podróży do poziomu Maga… Bo pokażę Ci jak kotwiczyć spokój.
Nauczysz się także najważniejszej techniki Komunikacji Transformującej relacje. Zarówno te nienajgorsze, jak i te, na które już nie masz nadziei.

Nauczysz się rozwiązywać konflikty, opanujesz najważniejsze techniki perswazji i asertywnej komunikacji. Będziesz odmawiać, nie obrażając innych. Będziesz spokojnie i skutecznie mówić – czego oczekujesz i na co się nie zgadzasz.

Organizacja:

Na treningi należy przywieźć śpiwory lub koce, bo będziemy korzystać
z dobroczynnej techniki transu, aby pozamiatać sabotujące przekonania i dokonać pożądanych zmian u źródeł, czyli w podświadomym umyśle. Trans ze mną jest zawsze bardzo ekologiczny i bezpieczny. Mam bardzo wysokie standardy etyczne prowadzenia ludzi przez takie procesy.

Każdy dzień rozpoczynamy o 9 – tej i powinniśmy skończyć do 17 tej. Jeżeli będziecie chcieli zostać dłużej (a tak zdarza się często) – jestem do dyspozycji. Zapewnijcie opiekę dzieciom.

Termin:

06 – 07 styczeń 2018
Lokalizacja: Warszawa
(dokładny adres zostanie przesłany mailem)

Inwestycja:
320 PLN, płatny do 15 grudnia br.
Płatność po 15 grudnia 460 PLN

Trening Power Life jest doskonałym wstępem do kursu Practitioner in the Art of NLP for Bussines INALP STANDARD, który rozpoczynamy w styczniu.

Kim jest Trenerka:

Marzena Ida Dymowska

Ekspertka Neuroprzywództwa, Konsultantka Biznesu, Strateg Biznesu, Mediatorka w Biznesie
Jest przede wszystkim pasjonatką rozwoju.
Możliwościami potencjału umysłu, zajmuje się już 20 lat.
Dyplomowany Trener Biznesu, Trener Europejski, Międzynarodowy Trener IANLP, Licencjonowany Trener Transforming Communication

Pozaakademicko uczyła się bezpośrednio u Roberta Diltsa, Richarda Bolstada, Lukasa Derksa, Silver Foxa i Oswaldo Bola.
Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Biznesu w Gdyni, Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu i Akademii Wychowania Fizycznego Gdańsku.
Miłośniczka wysokich fal.
Nieustraszona na morzu i w życiu.

Kilka opinii z ostatnich treningów.

‘’Jestem niezmiernie wdzięczna ze miałam możliwość uczestniczenia
w warsztatach z Idą. Ida otworzyła mi oczy i umysł. Zaczęłam postrzegać świat – inaczej, pełniej. Zaczęłam rozumieć lepiej siebie
i ludzi dookoła mnie. Szkolenia z Ida to taka ‘’Instrukcja obsługi człowieka’’. Dostałam konkretne metody i narzędzia żeby kształtować rzeczywistość wokół mnie.
Mogę uczciwie powiedzieć że warsztaty z Idą zakończone spektakularnym przejściem przez ogień zmieniły moje życie zawodowe
i prywatne na lepsze. Pokazały cel i drogę do celu.
Po tym doświadczeniu juz nigdy nic nie będzie takie samo. Jako że w życiu nie ma przypadków, miałam możliwość odbycia sesji
z Idą. Przyznaję że te 2 godziny zmieniły cale moje życie. Wcześniej wszystko było dla mnie walką, bałam się. Po sesji stałam się ‘’prawdziwą sobą”’, taka którą chciałam być, którą zawsze czułam,
że byłam. Cos puściło, pękło, popłynęły łzy i przyszła wielka ulga.
To trochę, jak stroiciel pianina, Ida miała klucz, użyła go i sprawiła
że usłyszałam najpiękniejszą muzykę. Ludzie dookoła mnie zaczęli postrzegać mnie inaczej, jak niezależną i wolną kobietę. Nawet moja postura ciała się poprawiła. Dostałam siłę która jest i już zawsze we mnie będzie. Ida, dałaś mi nowe życie i zawsze będę Ci za to wdzięczna
z całego serca.’’

Izabela Chromińska
Protection Adviser for Owl Financial

„Treningi z Tobą mi pomogły osiągnąć cele w pierwszym półroczu a także zrozumieć pewne mechanizmy według których funkcjonujemy. Nie wiem czy sobie przypominasz, na sesji prywatnej z Tobą chciałem głównie poradzić sobie z przygnębiającym uczuciem spowodowanym nie osiągnięciem moich celów w poprzednim roku i braku początkowych rezultatów ciężkiej pracy.
Nowy rok zacząłem praktycznie z pustym kontem po miesięcznym urlopie świątecznym z planem kupna domu w czerwcu. Jeszcze w maju wydawało się to mało prawdopodobne. Początkiem lipca wybraliśmy dom, a za dwa tygodnie przeprowadzamy się 🙂
Nie do końca wiem jak to się stało, jakoś te małe kroki jak kamyczki budowały coś, co w końcu przyszło samo.”

Piotr Łukawski
Financial Advisor, Owl Financial

„I am really pleased after work with Ida Dymowska, she helped me build my self confidence and I learnt how to increase my positive energy, changed the way I looked at my personal and professional life (My business increase sales in 25% after her workshop). I like the Ida Dymowska speaks in direct terms easily understood. I improved my communication skills, team work and leadership. I am really impressed and looking forward to work with her again soon, if I could score her between 0 to 10 I would definitely give her 10. I have done few different coaching workshop around UK and Europe. She impressed me.”

Brenno Rosa
Team Leader, Owl Financial

„Szkolenia z Idą były kluczowe w moim rozwoju osobistym jak i zawodowym.
Na treningach była ciężka praca i stu procentowa motywacja oraz budowanie fundamentów pod cechy, które nas zbudowały od podstaw.
Ida wydobywała z nas to co najlepsze. W osobach nieśmiałych, wstydliwych obudziła cechę prawdziwych mówców – co było dla nich samych ogromnym zaskoczeniem. Uświadomiła nam nasze prawdziwe cele, nauczyła nas planować, aby je osiągnąć, oraz co najważniejsze: radzić sobie w kryzysowych sytuacjach kiedy najbardziej tego potrzebujemy.
Sprawiła, że mogliśmy stać się osobami, którymi zawsze chcieliśmy być, lecz wcześniej, nasze kompleksy i ograniczenia blokowały nasze prawdziwe „JA”. Przekazała nam swoje umiejętności oraz techniki, które pomagają nam radzić sobie w różnych trudnych sytuacjach oraz codziennych potknięciach.
Ida towarzyszyła mi przez całą drogę rozwoju; od znalezienia problemów, zmierzeniem się z własnymi wyzwaniami, ustaleniem celów oraz motywacji przy ich realizacji aktywując cały mój potencjał.
Zawsze mogę liczyć na jej wsparcie oraz dobrą radę w chwilach słabości i jest moją życiową podporą. „Aniołem stróżem”, który dba o moje zdrowie mentalne.
Głębokie przeżycia podczas medytacji, zostaną ze mną na zawsze.
Ida jest wspaniała w tym co robi i warto, aby każdy człowiek miał szansę przeżyć choć część tego, czego ja doświadczyłam podczas spotkań z nią!”

Justyna Zbrożek
Protection Adviser, Owl Financial

„Training with Ida is something unique. With this training i discover myself and possibilities arround me. I did not realize how much it helps in everyday life and at work. Now it is definitely easier for me to specify goals. The way to achieve these goals is more pronounced and hence, it is much easier to achieve goals.
After the training with Ida i feel consistent person in activities  and disciplined. At the same time definitely easier for me now to establish contacts with the new-people. Techniques which met facilitate dialogue and maintain its direction under control. Training definitely helped to increase my activity both in private life and proffesional life.
I recommend Ida’s trainings in 100%.”

Sławomir Wierny
Senior Consultant, OWL Financial

 

Masz pytania? Napisz do nas

Trening programowania energii i osobistej skuteczności
na rok 2018
Wszyscy w nowym roku programują cele,
tymczasem najważniejszą kompetencją w każdej dziedzinie życia jest wysoki poziom energii.
Kiedy ją masz: osiągasz cele cały rok.
Kiedy ją masz: zarażasz innych tym, co da się zrobić.
Kiedy brakuje Ci energii, to inni zarażają Ciebie tym, co jest „niemożliwe”.
Dlaczego tak wiele można zrobić w dwa dni? Dzięki dwóm formom pracy:
1.Świadomemu doskonaleniu w interakcji.
2.Podświadomemu programowaniu w stanie alfa.

Poznasz:

  Narzędzia zarządzania swoim umysłem

  Narzędzia tworzenia dobrych relacji

Nauczysz się:

 Zarządzania własnymi emocjami

 Wywierania dobroczynnego wpływu

Wzrośnie:

 Poziom osobistej mocy

  Jakość porozumienia z ludźmi

Dla kogo?

Wysoki poziom energii jest najważniejszą kompetencją człowieka.
Handlowiec nie sprzedaje gdy nie ma energii. Menedżer nie może być bez energii liderem dla zespołu. Rodzic pozbawiony siły witalnej nie wywiera właściwego wpływu na dzieci a partner, czy partnerka pozbawieni sił witalnych – nie są atrakcyjni.
Szkoły nie uczą nas jak programować umysł podświadomy i nikt nie mówi o tym, jak społeczeństwo jest programowane przez podprogowy przekaz reklam, utworów muzycznych, czy bajek Disney’a – już od najwcześniejszych lat.
Metody programowania podświadomości są znane i wykorzystywane od dawna. Korzystają z nich agencje wojskowe, politycy i ci nieliczni, którzy wywierają wpływ na losy mas.
Umiejętności programowania własnego umysłu, może przejąć każdy z nas, wpływając na swoją skuteczność i poczucie sprawczości w życiu.
Wystarczy poznać narzędzia wpływu i zacząć programować umysł zgodnie ze swoimi wartościami i własną koncepcją.

To jest trening dla Ciebie.

⦁ Jeśli chcesz poznać system według którego działają Twoje trzy mózgi (tak, mamy trzy) i wykorzystywać je w pełni.
⦁ Jeżeli odczuwasz zmęczenie, wypalenie
⦁ Jeżeli nie potrafisz odmówić i robisz za dużo dla innych
⦁ Jeżeli podnosisz głos, bo ludzie wyprowadzają Cię z równowagi
⦁ Jeżeli chcesz uzyskać większy wpływ na otoczenie
⦁ Jeżeli chcesz nawiązać dobre relacje z oponentami i lepsze relacje z bliskimi
⦁ Jeżeli chcesz odkryć swoją prawdziwą moc i stać się jeszcze bardziej skutecznym

Korzyści:

Zdobędziesz umiejętność zarządzania swoim umysłem, podniesiesz samoocenę, wzmocnisz umiejętności wywierania wpływu na ludzi. Zmieni i się Twoja postawa, tak, tak – również to, jak chodzisz, stoisz, wyraz Twoich oczu… zmieni się. Odnajdziesz dostęp do mocy, która w Tobie drzemie. Tej spokojnej, wewnętrznej siły, każdej wojowniczki i każdego wojownika.
I to będzie tylko etap Twojej podróży do poziomu Maga… Bo pokażę Ci jak kotwiczyć spokój.
Nauczysz się także najważniejszej techniki Komunikacji Transformującej relacje. Zarówno te nienajgorsze, jak i te, na które już nie masz nadziei.

Nauczysz się rozwiązywać konflikty, opanujesz najważniejsze techniki perswazji i asertywnej komunikacji. Będziesz odmawiać, nie obrażając innych. Będziesz spokojnie i skutecznie mówić – czego oczekujesz i na co się nie zgadzasz.

Organizacja:

Na treningi należy przywieźć śpiwory lub koce, bo będziemy korzystać
z dobroczynnej techniki transu, aby pozamiatać sabotujące przekonania i dokonać pożądanych zmian u źródeł, czyli w podświadomym umyśle. Trans ze mną jest zawsze bardzo ekologiczny i bezpieczny. Mam bardzo wysokie standardy etyczne prowadzenia ludzi przez takie procesy.

Każdy dzień rozpoczynamy o 9 – tej i powinniśmy skończyć do 17 tej. Jeżeli będziecie chcieli zostać dłużej (a tak zdarza się często) – jestem do dyspozycji. Zapewnijcie opiekę dzieciom.

Termin:

06 – 07 styczeń 2018
Lokalizacja: Warszawa
(dokładny adres zostanie przesłany mailem)

Inwestycja:
320 PLN, płatny do 15 grudnia br.
Płatność po 15 grudnia 460 PLN

Trening Power Life jest doskonałym wstępem do kursu Practitioner in the Art of NLP for Bussines INALP STANDARD, który rozpoczynamy w styczniu.

Kim jest Trenerka:

Marzena Ida Dymowska

Ekspertka Neuroprzywództwa, Konsultantka Biznesu, Strateg Biznesu, Mediatorka w Biznesie
Jest przede wszystkim pasjonatką rozwoju.
Możliwościami potencjału umysłu, zajmuje się już 20 lat.
Dyplomowany Trener Biznesu, Trener Europejski, Międzynarodowy Trener IANLP, Licencjonowany Trener Transforming Communication

Pozaakademicko uczyła się bezpośrednio u Roberta Diltsa, Richarda Bolstada, Lukasa Derksa, Silver Foxa i Oswaldo Bola.
Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Biznesu w Gdyni, Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu i Akademii Wychowania Fizycznego Gdańsku.
Miłośniczka wysokich fal.
Nieustraszona na morzu i w życiu.

Kilka opinii z ostatnich treningów.

‘’Jestem niezmiernie wdzięczna ze miałam możliwość uczestniczenia
w warsztatach z Idą. Ida otworzyła mi oczy i umysł. Zaczęłam postrzegać świat – inaczej, pełniej. Zaczęłam rozumieć lepiej siebie
i ludzi dookoła mnie. Szkolenia z Ida to taka ‘’Instrukcja obsługi człowieka’’. Dostałam konkretne metody i narzędzia żeby kształtować rzeczywistość wokół mnie.
Mogę uczciwie powiedzieć że warsztaty z Idą zakończone spektakularnym przejściem przez ogień zmieniły moje życie zawodowe
i prywatne na lepsze. Pokazały cel i drogę do celu.
Po tym doświadczeniu juz nigdy nic nie będzie takie samo. Jako że w życiu nie ma przypadków, miałam możliwość odbycia sesji
z Idą. Przyznaję że te 2 godziny zmieniły cale moje życie. Wcześniej wszystko było dla mnie walką, bałam się. Po sesji stałam się ‘’prawdziwą sobą”’, taka którą chciałam być, którą zawsze czułam,
że byłam. Cos puściło, pękło, popłynęły łzy i przyszła wielka ulga.
To trochę, jak stroiciel pianina, Ida miała klucz, użyła go i sprawiła
że usłyszałam najpiękniejszą muzykę. Ludzie dookoła mnie zaczęli postrzegać mnie inaczej, jak niezależną i wolną kobietę. Nawet moja postura ciała się poprawiła. Dostałam siłę która jest i już zawsze we mnie będzie. Ida, dałaś mi nowe życie i zawsze będę Ci za to wdzięczna
z całego serca.’’

Izabela Chromińska
Protection Adviser for Owl Financial

„Treningi z Tobą mi pomogły osiągnąć cele w pierwszym półroczu a także zrozumieć pewne mechanizmy według których funkcjonujemy. Nie wiem czy sobie przypominasz, na sesji prywatnej z Tobą chciałem głównie poradzić sobie z przygnębiającym uczuciem spowodowanym nie osiągnięciem moich celów w poprzednim roku i braku początkowych rezultatów ciężkiej pracy.
Nowy rok zacząłem praktycznie z pustym kontem po miesięcznym urlopie świątecznym z planem kupna domu w czerwcu. Jeszcze w maju wydawało się to mało prawdopodobne. Początkiem lipca wybraliśmy dom, a za dwa tygodnie przeprowadzamy się 🙂
Nie do końca wiem jak to się stało, jakoś te małe kroki jak kamyczki budowały coś, co w końcu przyszło samo.”

Piotr Łukawski
Financial Advisor, Owl Financial

„I am really pleased after work with Ida Dymowska, she helped me build my self confidence and I learnt how to increase my positive energy, changed the way I looked at my personal and professional life (My business increase sales in 25% after her workshop). I like the Ida Dymowska speaks in direct terms easily understood. I improved my communication skills, team work and leadership. I am really impressed and looking forward to work with her again soon, if I could score her between 0 to 10 I would definitely give her 10. I have done few different coaching workshop around UK and Europe. She impressed me.”

Brenno Rosa
Team Leader, Owl Financial

„Szkolenia z Idą były kluczowe w moim rozwoju osobistym jak i zawodowym.
Na treningach była ciężka praca i stu procentowa motywacja oraz budowanie fundamentów pod cechy, które nas zbudowały od podstaw.
Ida wydobywała z nas to co najlepsze. W osobach nieśmiałych, wstydliwych obudziła cechę prawdziwych mówców – co było dla nich samych ogromnym zaskoczeniem. Uświadomiła nam nasze prawdziwe cele, nauczyła nas planować, aby je osiągnąć, oraz co najważniejsze: radzić sobie w kryzysowych sytuacjach kiedy najbardziej tego potrzebujemy.
Sprawiła, że mogliśmy stać się osobami, którymi zawsze chcieliśmy być, lecz wcześniej, nasze kompleksy i ograniczenia blokowały nasze prawdziwe „JA”. Przekazała nam swoje umiejętności oraz techniki, które pomagają nam radzić sobie w różnych trudnych sytuacjach oraz codziennych potknięciach.
Ida towarzyszyła mi przez całą drogę rozwoju; od znalezienia problemów, zmierzeniem się z własnymi wyzwaniami, ustaleniem celów oraz motywacji przy ich realizacji aktywując cały mój potencjał.
Zawsze mogę liczyć na jej wsparcie oraz dobrą radę w chwilach słabości i jest moją życiową podporą. „Aniołem stróżem”, który dba o moje zdrowie mentalne.
Głębokie przeżycia podczas medytacji, zostaną ze mną na zawsze.
Ida jest wspaniała w tym co robi i warto, aby każdy człowiek miał szansę przeżyć choć część tego, czego ja doświadczyłam podczas spotkań z nią!”

Justyna Zbrożek
Protection Adviser, Owl Financial

„Training with Ida is something unique. With this training i discover myself and possibilities arround me. I did not realize how much it helps in everyday life and at work. Now it is definitely easier for me to specify goals. The way to achieve these goals is more pronounced and hence, it is much easier to achieve goals.
After the training with Ida i feel consistent person in activities  and disciplined. At the same time definitely easier for me now to establish contacts with the new-people. Techniques which met facilitate dialogue and maintain its direction under control. Training definitely helped to increase my activity both in private life and proffesional life.
I recommend Ida’s trainings in 100%.”

Sławomir Wierny
Senior Consultant, OWL Financial

 

Masz pytania? Napisz do nas