Radosław Bartosik

Przedsiębiorca, współwłaściciel firmy Mentax.pl, praktyk budowania samodzielnych zespołów.
Specjalizuje się w tworzeniu i wykorzystywaniu aplikacji internetowych w procesach zarządzania firmą, a w szczególności planowania zadań i czasu pracy.
Z czasem Mentax poszerzył swoją ofertę o kompleksową likwidacją szkód, rozpoczynając współpracę z wieloma wiodącymi na rynku Towarzystwami Ubezpieczeń.
Firma posiada 2 oddziały, centrala w Koszalinie, oddział we Wrocławiu. Część osób pracuje zdalnie. Na tą chwilę Mentax liczy 33 pracowników zatrudnionych na umowę o pracę, a współpracujemy z około 1.200 podwykonawców (orzecznicy medyczni, likwidatorzy majątkowi, komunikacyjni, serwisy, elektrycy itp.)
Oprócz zadowolenia klientów zależało nam również na zadowoleniu pracowników. Naszym celem było stworzenie takiej firmy i prowadzeniu jej w taki sposób, w jakiej sami chcielibyśmy pracować – z poszanowaniem ludzi i ich zdania.
Mentax.pl pokazuje, że można być jednocześnie innowacyjną firmą, dającą wysokojakościowe produkty z poszanowaniem dla pracujących tam ludzi, z możliwością rozwoju osobistego, zawodowego, samorealizacji.

Kiedyś maniak profesjonalizmu i najlepszych wyników, dziś entuzjasta turkusu, praktyk i twórca samozarządzających zespołów.

Więcej na stronie:

moznainaczej.com.pl/organizacje-turkusowe-w-polsce/mentax-pl-koszalin