STRATEGIE NEGOCJACJI SĄDOWYCH

Dynamiczny warsztat negocjacyjny dla prawników, którego celem jest rozpoznawanie strategii podejmowania decyzji partnera i kunszt przekonywania.

Termin 28-29 grudzień UWAGA! BILETY WYPRZEDANE!

Termin kolejnego szkolenia: 16-17 luty 2018

Lokalizacja: Warszawa

Zagadnienia programowe:

  1. Neurokomunikacja i komunikacja transformująca
  2. Rozpoznawanie filtrów partnera
  3. Metaprogramy i wartości
  4. Elegancja w dostosowaniu się do strategii decyzyjnych rozmówcy

Czy uświadamiasz sobie, że strategią jest  sposób myślenia każdego człowieka?

Proces myślenia – to sekwencja widzenia, słyszenia i odczuwania. Czy wiesz, że każda podejmowana decyzja wynika ze struktury tej sekwencji?

Kiedy negocjujemy, bardzo ważnym jest aby umieć rozpoznać tę strukturę myślenia partnera i dostosować do niej sposób argumentacji. Ludzie zgadzają się z tym co znają; nawet wówczas, kiedy jest to wiedza nieuświadomiona. Ba, powiem nawet,  że tym bardziej wtedy, kiedy jest nieświadoma…

Osiąganie mistrzostwa w negocjowaniu – zaczyna się od uważności – w słuchaniu kodów „kluczy” oraz kalibracji twarzy. Na tym etapie zbliżamy się do obszaru znanego agentom wywiadu. Rozpoznawanie po ruchu gałek ocznych – „mówi prawdę czy blefuje?” to ciekawa zabawa, ale poziom mistrzowski zaczyna się od momentu kiedy odkrywamy, jakie strategie podejmowania decyzji ma osoba, którą chcemy przekonać.

Dokładnie rzecz ujmując: odkrywamy strukturę podejmowania decyzji po sekwencji kolejno wypowiadanych słów, zdań – przy ciągłej kalibracji twarzy.

Struktura subiektywnych doświadczeń wynika z meta programów i opiera się na zmysłach.
Te części naszego mózgu, które odpowiedzialne są za emocje reagują w pierwszej kolejności.

Strategie decydowania wypisane na twarzach rozmówców są przez nich nieustannie i nieświadomie wypowiadane.

Człowieka czyta się jak mapę. Sposób decydowania można wychwycić podczas całego przebiegu rozmowy i wielokrotnie upewnić się że właśnie tak, a nie inaczej powinniśmy argumentować, aby dostosować się do struktury myślenia naszego partnera.

Bilet SILVER - 1600 zł

Warsztaty: „STRATEGIE NEGOCJACJI SĄDOWYCH”

KUPUJĘ WARSZTATY

Bilet GOLD - 2100 zł

Warsztaty: „STRATEGIE NEGOCJACJI SĄDOWYCH” +  Sesja Coachingowa, w ramach której można rozpoznać swoje osobiste strategie motywacyjne, przeanalizować stopień skuteczności komunikacji, wykonać analizę przekonań, które wspierają lub sabotują naszą osobistą skuteczność. Na życzenie klienta wykonujemy również sesje Hipno – Coachingu

KUPUJĘ WARSZTATY

Dokładny adres warsztatów wyślemy do Ciebie mailem.

Ida Dymowska

00 48 507 517 846

00 44 793 825 54 07

info@dymowskastrategie.pl