Wyspa Zasobów

Błyskawiczne doładowanie. Działa jak masaż. Do odsłuchania przed trudnymi negocjacjami. Budzi refleks i koncentrację. Zasila i uspokaja. Uaktywnia możliwości i potencjał umysłu.

Główny cel coachingu zespołów jest mniej powierzchowny niż zabawa w lizanie czekolady. Kiedy go osiągamy – integracja następuje samoistnie i jest tylko jednym z cząstkowych celów tego procesu. Ten cel to głęboka świadomość wszystkich pracowników że…

Neuroprzywództwo.

Fale mózgowe
a skuteczność w biznesie.

O skutecznych częstotliwościach i o tym,
jak wykorzystać różne częstotliwości fal mózgowych aby zwiększyć potencjał zespołu

Więcej o falach mózgowych w podkaście:

UWOLNIJ MÓZG I WYGRYWAJ

Młodzi, nazywani pokoleniem Millenium, pokoleniem Y lub pokoleniem F (od nazwy Facebooka) stanowią dla dzisiejszych zarządzających wyzwanie.
Często, to wyzwanie nie jest podejmowane, a współpraca z nimi, kończy się na etapie problemów, którzy młodzi ludzie stwarzają.

Deming uważał, że 94% wszystkich problemów jakościowych powstaje z winy kierownictwa, które musi zaangażować się w zarządzanie jakością i zapewnienie jakości. Zarząd jednak powinien pamiętać, że decyzje w tych sprawach powinny być podejmowane razem z pracownikami.

MBO, czyli zarządzanie przez cele, jest powiązaniem narzuconych pracownikowi celów z jego wynagrodzeniem, a efekt kaskadowania celów w dół, bywa dla organizacji niszczący, jak burza gradowa.
To gra, w której pracownik nie tylko nie rozumie i nie chce celów które „zostały mu nadane”…

Ida Dymowska

00 48 507 517 846

00 44 793 825 54 07

info@dymowskastrategie.pl

ZAPISZ SIĘ

NA BEZPŁATNĄ

KONSULTACJĘ